O firme Eurolis

Europalety Eurolis spol.s r.o. so sídlom Komenského 2, Martin 036 01 vznikla v roku 1992 a je výrobno – obchodnou spoločnosťou, ktorá je zameraná na uspokojenie potrieb zákazníkov v oblasti obalových materiálov a antikoróznej ochrany tovaru. Je postavená na základe odborných technických vedomostí nosných pracovníkov, ktorý majú dlhoročné skúseností v oblasti balenia, zámorskej prepravy a ochranu tovaru antikoróznou fóliou ZERUST.

Za niekoľko rokov svojej existencie sa firma rozrástla o vlastné výrobné a skladové priestory umožňujúce plniť najnáročnejšie požiadavky zákazníka a to tak z pohľadu technického ako aj z hľadiska firemnej logistiky.

Zákazníkmi firmy Eurolis spol.s r.o. sú jednak menšie exportné firmy ako aj väčšie spoločnosti napr. Volkswagen Slovakia, U.S. Steel Košice, Kia Motors Slovensko a pod.

Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Drevené bedne Drevené bedne Zámorské balenie Zámorské balenie Kartónová mreža Zámorské balenie Zámorské balenie Drevené palety Drevené bedne Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie Zámorské balenie