Kartónové obaly

Kartónové obaly ponúkané našou firmou

Vaša starosť je dokonalý výrobok a naše starosť dokonalý obal. Nech sa jedná o citlivou elektroniku alebo ťažké strojné vybavenie pre ktoré navrhujeme bezpečné obalové riešenie.
K tomu využívame vlnitú lepenku, prípadne kombináciu s drevom, preglejkou, penovými tvarovkami alebo kartonplast. Využívame naše know-how a dlhodobé skúsenosti.

Kartónové obaly - rez

Obaly z trojvrstvovej lepenky sú najbežnejším typom kartonáže. Používajú sa na prepravu stredne odolných tovarov. Ale veľa záleží aj na použitom type vnútornej fixácie v obale.

Kartónové obaly - rez

Ponúkame aj obaly z päťvrstvovej lepenky ktoré sú odolné a majú väčšiu nosnosť, vďaka silnej lepenke, ktorá sa skladá z piatich vrstiev. Takéto kartónové krabice sú vhodné na prepravu ťažších tovarov ako sú balené do krabíc vyrobených z trojvrstvovej lepenky.

Kartónové obaly - rez

Sedemvrstvové krabice sú vyrobené z kvalitnej sedemvrstvovej lepenky. Tieto krabice sa používajú na prepravu ťažkých výrobkov a vďaka svojej odolnosti sú vhodné na export do zámoria. V ponuke sú krabice aj s klopami FEFCO 0201 alebo s vrchnákom FEFCO 0200. Obaly je možné aj stohovať.

Zobraziť FEFCO katalóg >>>